آباژور سنگ نمک

آباژور سنگ نمک


آباژور سنگ نمک امروزه توسط متخصصین انرژی درمانی ،برای موارد انرژی درمانی توصیه می شود. بر اساس تحقیقات صورت گرفته ، نتایج به دست آمده که هاله ها ، حوزه های انرژی پیرامون انسان هستند. این حوزه ها در اثر فعالیت های روزانه که توسط افراد صورت می گیرد بار الکتریکی و سایر بارهای مثبت دچار آلودگی شده و برای فرد خستگی ، افسردگی و بیماریهای مختلف ایجاد می نماید. با استفاده از سنگ نمک ، این حوزه ها پاکسازی می شود و آرامش و سلامتی فرد را فراهم می‌ شود.

آباژورها از گذشته تا به امروز علاوه بر ایجاد نور و روشنایی از آنها به عنوان یک عامل برای زیبایی و تزئینات دکوراسیون استفاده می شود. معمولاً آباژور سنگ نمک  به دو صورت قدی پایه دار و انواع رومیزی وجود دارد. تنوع طرح جنس این محصولات بی‌نظیر و وسیع است.

آباژور سنگ نمک

آباژور سنگ نمک چیست ؟

آباژور سنگ نمک نوعی از انواع آباژور ها است که به صورت مدرن و سنگ نمک طبیعی و ارگانیک ساخته شده است. علاوه بر ایجاد روشنایی خاصیت ها و ویژگی های زیادی دارد. کریستال نمک ماده معدنی است. که ساختار اتمی آن الکتریکی است ، به دلیل همین خاصیت کریستال نمک قادر است از حالت بلوری به مایع و سالت مایع به شکل بلور در بیاید. به دلیل همین قابلیت تغییرات یونیزاسیون طبیعی سنگ نمک می تواند شارژ الکتریکی تولید کند. و به دلیل همین ویژگی منحصر به فرد سنگ نمک و دیگر ویژگی ها دانشمندان و طراحان از آن در تولید انواع آباژور ها استفاده کردند.

آباژور سنگ نمک

آباژور سنگ نمک با نام آباژور نمکی نیز شناخته شده می شود.  لامپ درون آباژورها زیبایی آن را دو چندان میکند. می‌توانند در تمامی مکانها از جمله اتاق خواب ، سالن نشیمن ، دفتر کار و… مورد استفاده قرارگیرند.  درخشش زیبای بلور سنگ نمک جلوه بی نظیری در مکانهای مورد استفاده به ارمغان می آورد.

فواید درمانی استفاده از آباژور سنگ نمک 

خاصیت یونیزاسیون و تصفیه محیط پیرامون

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و استفاده بیش از پیش از وسایل تکنولوژی افراد در معرض امواج الکترومغناطیسی از وسایل الکتریکی مثل موبایل ، تبلت ، لپ تاپ ، تلویزیون و… قرار دارند. تحقیقات نشان می دهد یونهای مثبت فرستاده شده از تجهیزات الکتریکی دلیل بسیاری از بیماری ها است. عواملی مانند خستگی  ،افزایش استرس ، کاهش ایمنی بدن کاهش تمرکز را برای افراد به ارمغان می‌آورد.

تنها راه حل خنثی کردن  این یون های مثبت است. طبیعتاً باید توسط یونهای منفی صورت گیرد. استفاده از آباژورهای سنگ نمک می‌تواند در این زمینه کمک شایانی به عمل بیاورد. بلور های درخشان مهر که یون های باردار تولید می کنند. بگونه ای  اثرات سوء امواج که توسط یون های مثبت  است را از طریق یونیزاسیون که تولید یون منفی است از بین ببرد. و از قابلیت های منحصر به فرد آباژور نمکی محسوب می شود.

بهبود  کیفیت خواب

 

قرار گرفتن بیش از حد در معرض یون های مثبت ، خون و اکسیژن مغز را کاهش می دهد. که می تواند منجر به الگوهای خواب نامنظم شود. گفته می شود یون های منفی از آباژور سنگ نمک این اثر را معکوس می کند . و آنها را به یک داروی خواب محبوب تبدیل می کند. همچنین ، در رابطه مستقیم با کروموتراپی ، نور آرامش بخش می تواند به افرادی که از بی خوابی رنج می برند کمک کند.

افزایش سطح انرژی

یون های مثبت بدن را از بین می برند و اعتقاد بر این است که آباژور سنگ نمک در واقع می توانند عکس این کار را انجام دهند. یونهای منفی سطح انرژی را افزایش می دهند. که تأثیر شادابی مشابه احساس تجدید قوا از گذراندن وقت در طبیعت دارد.

افزایش جریان خون

مطالعات خاص نشان داده اند که یونهای منفی، مانند یونهای ساطع شده ازآباژور سنگ نمک، می توانند جریان خون را تسریع کنند. این تقویت به بهبود چندین اختلال در سیستم عروقی کمک می کند. و می تواند از آسیب های خاصی به ریه ها جلوگیری کند.

آباژور سنگ نمک

تقویت سیستم تنفسی

CILIA موهای باریک و ریزی هستند که در نای می روند.

این موهای ریز مانند فیلترهای تنفسی میکروسکوپی عمل می کنند.

بنا بر تحقیقات، یون های مثبت این موهای ریز را از بین برده و یون های منفی سبب افزایش این فیلترها می شود.

کسانی که از آباژور های سنگ نمک استفاده می کنند بر این باورند که به تنفس بهتر کمک می کند.

این بهبود در سیستم تنفسی، با آزادسازی یون های منفی صورت می گیرد. که اشیاء خارجی را فیلتر کرده و ریه ها (شش ها) را به طور کلی تمیز می کند.

کاهش استرس و تقویت آرامش

از آباژور سنگ نمک می توان به عنوان کمکی در رنگ درمانی (کروموتراپی).یک روش جایگزین برای تشخیص و درمان تعداد زیادی از بیماری ها استفاده کرد. آنها نور ملایمی در رنگهای نارنجی ، زرد و قرمز ایجاد می کنند که به استرس ، اختلال نقص توجه و آرامش عمومی کمک می کند. تصور می شود که نور آرام انرژی های جسمی ، روحی و احساسی را متعادل می کند.

هوا را تمیز ، خوشبو و تصفیه کنید

آباژور سنگ نمک به هوایی از طریق عملیاتی موسوم به رطوبت سنجی کمک می کند. که مولکولهای آب آلوده را از محیط نزدیک جذب کرده و جذب کرده و آنها را در بلور نمک قفل می کند. این فرآیند دارای توانایی شگفت انگیزی برای حذف دود سیگار ، گرد و غبار و سایر آلودگی ها از هوا است. این فواید بسیار محبوب است ، زیرا هوای شور به عنوان یک تقویت کننده کلی سلامت عمل می کند. و می تواند به پاکسازی مجاری هوا کمک کند.

تعادل تابش الکترومغناطیسی

آباژور سنگ نمک

وسایل روزمره مانند تلویزیون ، تلفن های همراه ، رایانه ها به طور مداوم یون های مثبت را به هوا منتقل می کنند. این وسایل الکترونیکی رایج دیگر می تواند باعث سرریز تابش الکترومغناطیسی (EM) شود. که اگرچه نامرئی است ، اما تصور می شود که برخی از آثار بلند مدت جدی را ایجاد می کند. قرار گرفتن مداوم در معرض اشعه EM در درجه اول باعث خستگی ، افزایش استرس و تضعیف سیستم ایمنی می شود. آباژور سنگ نمک یونهای منفی از خود ساطع می کنند و یونهای مثبت را حذف می کنند. بنابراین ، با خنثی سازی تابش الکترومغناطیسی ، آنها به کاهش فرکانس های مصنوعی و حتی جلوگیری از تجمع استاتیک کمک می کنند.

انواع آباژور های سنگ نمک

اگر به دنبال انواع آباژور سنگ نمک هستید،جای درستی آمده اید. چرا که بهترین محصولات را برای فروش آماده کرده ایم. از انواع آباژور سنگ نمک می‌ توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  1. آباژور سنگ نمک کوبیک
  2. طرح گوی
  3. هرمی
  4. ایستاده
  5. کاسه ای
  6. مجسمه ای
  7. قارچی

 

قیمت آباژور سنگ نمک

از جمله موارد مهم در رابطه با این موضوع قیمت آباژورهای سنگ نمک است. عوامل مختلفی وجود دارند که می توانند تاثیر خود را بر روی قیمت چراغ سنگ نمک اعمال کنند اصلی ترین آن ها نیز اصل بودن سنگ نمک است. خیلی از افراد به دنبال نمونه ای اصل این سنگ ها هستند؛ چرا که خواص درمانی آن ها واقعی و طبیعی است. از این رو هزینه های نسبتا بالایی را صرف خرید آن ها می کنند.

البته موارد دیگری نیز وجود دارند که در این راستا تاثیرگذار هستند. ابعاد نمونه ای از این موارد به شمار می رود. هر چقدر اندازه یک چراغ خواب سنگ نمک بیشتر باشد، به همان اندازه نیز باید هزینه بیشتری را برای پرداخت آن در نظر بگیرید. همچنین گاهی اوقات مراکز فروش این فرصت را برای افراد به وجود می آورند که طرح دلخواه خودشان را بر روی این چراغ خواب ها بزنند. همین زمینه ساز افزایش و یا کاهش قیمت ها خواهد بود.

آباژور سنگ نمک

مرکز خرید آباژور سنگ نمک

امروزه مراکز مختلفی وجود دارند که در زمینه فروش انواع چراغ خواب سنگ نمک مشغول به فعالیت هستند. این بستگی به خود شما دارد که کدام یک را برای خرید خود انتخاب می کنید. مرکز خرید آباژور سنگ نمک باید کاملا معتبر باشد و جنس تقلبی را به نام جنس اصل تحویل شما ندهد. از این رو اگر به دنبال مرکز خرید آباژور سنگ نمک هستید، ما به شما مجموعه کارخانجات نمک سمنان را معرفی می کنیم.

این مجموعه بهترین چراغ خواب سنگ نمک را به فروش می رساند و تمامی آن ها کیفیت لازم را دارند. همچنین به دلیل تنوع بالا و قیمت مناسبی که دارند، می توانید به عنوان یک هدیه نیز آن ها را در نظر بگیرید. مجموعه کارخانجات نمک سمنان به عنوان مرکز خرید آباژور سنگ نمک طی این سال ها توانسته رضایت مشتریان خود را جذب کند. پس بدون نگرانی خرید کنید و از تخفیفات در نظر گرفته شده نیز استفاده کنید.

خرید اینترنتی

برای خرید چراغ خواب سنگ نمک به صورت اینترنتی می توانید از راه های ارتباطی گفته شده در انتهای مطلب انواع آباژور سنگ نمک مد نظر خود را سفارش دهید.

 

هدیه به دوستان

آباژور های سنگ نمک به دلیل زیبایی و ارگانیک بودن, یک گزینه کاملا مناسب برای هدیه به عزیزانتان می باشد. و همچنین به دلیل خاصیت های درمانی موجب ایجاد آرامش می شود.این نوع از شب خواب مدرن توانسته نظر بسیاری از افراد را به سمت خود جذب کند و اصلی ترین دلیل آن نیز خواص درمانی فوق العاده ای است که می توانید از آن مشاهده کنید. شما می توانید آباژور سنگ نمک را که در طرح های مختلف ارائه و تولید می شود به عنوان یک هدیه خاص در نظر بگیرید.

 

 

همچنین شما میتوانید برای اطلاع از دیگر محصولات ارگانیک مانند گوی سنگ نمک ماساژ میتوانید به مطلب قیمت خرید گوی ماساژ  سنگ نمک هیمالیا در این سایت مراجعه کنید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *